Vouchery Szkoleniowe

Software Development Academy

ikona programowanie

Szczegóły

Forma:

voucher cyfrowy

Okres ważności:

do 31 grudnia 2021 roku

Grupa docelowa:

Klienci biznesowi

Zapisy:

przez formularz na stronie

Kwota minimalna:

1000 zł netto

Nie zdążyłeś jeszcze wykorzystać budżetu szkoleniowego na rok 2020?

Jeżeli nie zdążyłeś zrealizować swoich planów szkoleniowych w 2020 roku, voucher Software Development Academy pozwoli Ci na ich realizację w nadchodzącym roku. 

Oferujemy możliwość zakupu vouchera szkoleniowego, który możesz wykorzystać na dowolne szkolenie z oferty SDA do końca 2021 roku. 

Masz budżet do wykorzystania?

Voucher SDA to idealne rozwiązanie, gdy dysponujesz budżetem, ale nie wybrałeś jeszcze konkretnego terminu delegacji lub zakresu szkolenia pracownika/pracowników  lub gdy chcesz wykupić szkolenie w danym okresie rozliczeniowym i zachować przy tym elastyczność wyboru zakresu/terminu/grupy w przyszłości.

Nie zdecydowałeś się jeszcze
na konkretny zakres?

Voucher SDA możesz wykorzystać na dowolne szkolenie otwarte z Katalogu Szkoleń Software Development Academy lub na szkolenie dedykowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego zespołu. 

Zamów voucher

Zamówienia możesz dokonać wysyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy na dole strony. W polu „W czym możemy Ci pomóc” określ wartość vouchera oraz dane, na jakie ma zostać wystawiony rachunek.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Regulamin korzystania z voucherów SDA znajdziesz tutaj.

Pobierz plik - tytuł

Krótka instrukcja co i jak. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem.