Bezpłatny webinar – Tester oprogramowania

404 brzmi znajomo?

A wiesz, że w sierpniu 2017 roku firma Provident Financial straciła w ciągu jednego dnia ponad półtora miliarda funtów na swojej wartości z powodu błędów w nowym oprogramowaniu?

Diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego cała nadzieja w testerach. Bo tester testuje! I odpowiada za to, żeby oprogramowanie działało jak w zegarku.

Myślisz o branży IT? Testuj! To najszybszy krok do nowej pracy w branży technologicznej.

chcę wiedzieć więcej

Już wkrótce…

Tester oprogramowania – łowca błędów

Tester oprogramowania odpowiada za to, aby oprogramowanie lub system działały tak, jak trzeba, czyli bezbłędnie. Weryfikacja w poszukiwaniu błędów i przeprowadzanie testów funkcjonalności, w nowej roli, będą Twoją codziennością. Wszystko to po to, aby użytkownik, który np. wykonuje przelew, miał pewność, że jego pieniądze trafią do właściwego odbiorcy.

Efektem pracy testera jest więc poprawa jakości oprogramowania, eliminowanie błędów, a tym samym frustracji finalnego użytkownika.

Już wkrótce…

Czy wiesz, że…

według raportu portalu Wynagrodzenia.pl początkujący tester oprogramowania zarabia 6500 zł?

portal NoFluffJobs zanotował w 2021 roku 30% wzrost liczby ofert pracy dla testerów względem poprzedniego roku?

według portalu Wynagrodzenia.pl, kobiety stanowią już 35% wszystkich specjalistów od testowania?

Nie zwlekaj dłużej!

Już dziś poznaj przepis na ekscytującą pracę.

zapisuję się na webinar

Czego dowiesz się w trakcie spotkania?

Dlaczego warto rozważyć zmianę?

Wiemy, że zmiana wiąże się z obawami i niepokojem, czy się uda. Ale stanie w miejscu jest gorsze. Dowiedz się, jak możesz wykonać pierwszy krok i dać sobie szansę na lepszą przyszłość. Zaufało nam już 11 000 osób, które zmieniły z nami swoją karierę.

Jak wykonać pierwszy krok już dziś?

Nie musisz dłużej czekać. Poznaj historie osób, które zdecydowały się dokonać zmiany, choć – podobnie jak Ty – miały wiele obaw. Nie daj się dłużej wyprzedzać innym i już dziś weź sprawy w swoje ręce.

Jak osiągnąć swój cel i zmienić pracę?

Pokażemy Ci ścieżki, które możesz obrać, aby już za kilka miesięcy być zawodowo w zupełnie innym miejscu niż dzisiaj. Co więcej, damy Ci narzędzia, aby samodzielnie przekonać się, jakie są Twoje mocne strony i jak je wykorzystać, aby przebierać w ofertach pracy.

Nie chcę dłużej czekać

zmieniam swoje życie od dziś.

zapisuję się na webinar

A może szukasz czegoś innego?