Succes Stories

Poczytaj o sukcesach naszych Partnerów

Zaufali nam:

Business Case 1

W związku z rozwojem firmy i jej zespołów IT, firma stanęła przed wyzwaniem podniesienia i wyrównania wiedzy młodego zespołu programistycznego w firmie.

Business Case 2

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału, firma stanęła przed wyzwaniem powiększenia swoich zespołów IT w możliwie krótkim czasie.

Business Case 3

Firma zmagała się z brakiem wykwalifikowanej i odpowiednio przeszkolonej pod standardy firmy kadry programistycznej, która mogłaby realizować wewnętrzny projekt firmy.

Business Case 4

Firma Sapiens zmagała się z brakiem wykwalifikowanej i odpowiednio przeszkolonej pod standardy firmy kadry, która mogłaby realizować wewnętrzny projekt. Aby spełnić założenia biznesowe, firma potrzebowała szybko powiększyć zespół testerów oprogramowania.

Opinie naszych Partnerów

DAWID ŁAKOMSKI

IT Manager, Oponeo

SDA to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużym doświadczeniem w branży szkoleń IT, dzięki czemu mieliśmy pewność, że będziemy w stanie zbudować program szkoleniowy, który spełni nasze potrzeby i będzie w stanie dotrzymać naszych standardów jakości. Projekt zakończył się pełnym sukcesem, zrealizowaliśmy wszystkie założone cele mimo skomplikowanego i długiego programu. Udało się podnieść i wyrównać wiedzę jednego z młodych zespołów programistycznych, co przełożyło się w widoczny sposób na jakość tworzonego kodu jak i świadomość techniczną poszczególnych deweloperów.

Masz cel ale nie wiesz, które szkolenie pozwoli ci go zrealizować?

Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego!

Umów darmowe konsultacje