Bezpłatne spotkanie informacyjne w Twoim mieście

Wkręcimy Cię do branży IT

Sekret kompetencji przyszłości? Pracuj mniej i zarabiaj więcej. To naprawdę możliwe! Przyjeżdżamy do Bielska-Białej, żeby powiedzieć Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby odnieść sukces.

Przyjdź na spotkanie z nami i poznaj szybki sposób na zmianę swojego życia.

Zapisuję się

Już wkrótce…

Dokładny adres spotkania: Ibis Styles, ul. Żywiecka 93, Bielsko-Biała

A co jeśli powiemy Ci, że istnieje branża, która daje nieograniczone możliwości?

Nie wierzysz? To patrz:

zarobki w IT na start przekroczyły historyczną granicę 10 tys. PLN

liczba ofert w trzecim kwartale 2021 roku jest dziś 2.5x większa niż w marcu 2020 roku

64% ofert pracy w IT to oferty pracy zdalnej

najlepsi specjaliści IT otrzymują 3–4 oferty pracy w tygodniu

Brzmi dobrze?

To wszystko jest na wyciągnięcie ręki.
Poznaj przepis na najkrótszą drogę do branży.

zapisuję się na wydarzenie

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

Twoja praca nie daje Ci satysfakcji, a Ty chcesz się stale rozwijać i zarabiać więcej.

Ciekawi Cię branża IT i jej rosnące możliwości, ale do tej pory brakowało Ci pomysłu, jak zacząć.

Nie chcesz ograniczeń, marzysz o pracy zdalnej, żeby wreszcie żyć tak, jak lubisz.

Już wkrótce…

Dokładny adres spotkania: Ibis Styles, ul. Żywiecka 93, Bielsko-Biała

Podczas spotkania z nami dowiesz się:

  1. Czy branża IT jest dla Ciebie?

  2. Jak nauczyć się programowania od podstaw i ile czasu Ci to zajmie?

  3. Jak wygląda w tej chwili branża IT i dlaczego wciąż potrzeba tak wielu programistów?

  4. Jak wygląda praca programisty?

  5. Jak znaleźć pierwszą pracę w IT i jak pomoże Ci w tym Software Development Academy?

  6. Co zyskali ludzie, którzy już zaryzykowali i wybrali branżę IT?

Nie trać czasu!

Zmień swoje życie. Działaj tu i teraz!

zapisuję się na wydarzenie

Kogo spotkasz na miejscu

Jakub Żak

doradca kariery w IT

Swoją przygodę z IT rozpoczął w 2013 roku, gdy po raz pierwszy usłyszał o bitcoinie. A jeśli o bitcoinie to i o programowaniu w blockchain. Od tej pory, Jakub stał się pasjonatem IT. Swoją pasję szybko zamienił w pracę. Z czasem zaczęły się pojawiać firmy, które potrzebowały wprowadzić technologię blockchain do swoich biznesów.

Jakub, swoje pierwsze kroki w IT, stawiał w web developmencie. Z czasem zauważył, że dużo znajomych pyta go o to, jaką drogę w IT wybrać? Web dev, UX/UI, Java, Python? Wybór, na początku, wcale nie jest oczywisty. Dlatego w SDA, Jakub pomaga przyszłym kursantom odpowiedzieć na kluczowe pytanie: którą technologię wybrać?

To zaproszenie ma podwójną moc

Twoja rezerwacja miejsca da Ci dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Kogo tam spotkasz? Innych ludzi, którzy tak, jak Ty, chcą od życia więcej. Dlaczego jest to ważne? Bo każda zmiana, każde postanowienie, łatwiej realizować z solidnym wsparciem. A skoro o tym mowa… Z naszej strony gwarantujemy Ci dostęp do niepublikowanych nigdzie wcześniej materiałów, sesje Q&A z naszymi doradcami kariery i cenne wskazówki od trenerów.

Sprawdź, co spotkało naszych absolwentów, gdy zaryzykowali i zmienili swoje życie

Wiem, jak trudno jest podjąć decyzję o zmianie, gdy na barkach ciążą zobowiązania. O moim być albo nie być decydował kredyt hipoteczny i pies, którego rozpieszczanie mocno wpływało na mój budżet. Długo pracowałam więc, jako urzędniczka. Wtedy myślałam, że to stabilna praca, taka na lata. W pewnym momencie finanse mocno zaczęły mi się kurczyć, a wysokość pensji, jak na złość, stała w miejscu. W desperacji zaczęłam więc przeszukiwać Google. Tak trafiłam na SDA. Przekonali mnie do siebie nie tylko szerokim programem kursu, ale przede wszystkim wsparciem w ramach pakietu Gwarancja Pracy. Gdyby nie pomoc doradcy kariery, pewnie dalej tkwiłabym w błędnym przekonaniu, że praca urzędniczki wcale nie jest dla mnie taka zła. Tymczasem dziś jestem spełnioną UX designerką. Wreszcie mam wspaniałą pracę, pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mój pies też jest szczęśliwy!

Magda UX designerka

Brak pomysłu na siebie to jedna z gorszych sytuacji, w której niestety sam kiedyś się znalazłem. Znam to uczucie, gdy co prawda jakaś praca jest, ale to ani nic stałego, ani satysfakcjonującego. Nie skończyłem studiów. Szukałem więc zwykle prac dorywczych. Obsługiwałem kotły grzewcze, montowałam lustra, obsługiwałem statek szkoleniowy Uniwersytetu Gdańskiego. Błądziłem i nie miałem pojęcia dokąd zmierzam. W taki sposób nagle stałem się 30-letnim mężczyzną, który – całe szczęście – postanowił zaryzykować. W 2016 roku zapisałem się na kurs w SDA. Dziś jestem starszym programistą, zarabiam kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i remontuję wymarzone mieszkanie w samym centrum Gdyni.

Piotr java senior developer

Poznaj przepis
na nową pracę.

zapisuję się na wydarzenie

Kim jesteśmy

Nazywamy się Software Development Academy. Jesteśmy z Gdyni, czyli najszczęśliwszego miasta w Polsce. Nie, to nie przypadek. ; ) Wierzymy, że szczęściu trzeba czasem pomóc. Lubimy tworzyć wokół siebie przestrzeń, która pozwala nam rosnąć w siłę. Dlatego wybraliśmy branżę przyszłości – IT. Uczymy programowania. Chcemy pomagać naszym kursantom z powodzeniem spełniać swoje marzenia o pracy, która pozwala im żyć tak, jak lubią.