Poszerz swoje horyzonty dzięki bezpłatnym spotkaniom stacjonarnym

Myślisz o wejściu do branży IT już od dłuższego czasu? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu stacjonarnym w Twoim mieście i spotkaj się z nami!  Przekażemy Ci wiele przydatnych wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie ścieżkę kariery. Dowiesz się więcej o naszej unikalnej metodzie nauczania, poznasz program kursu i zobaczysz, jak przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia w świat IT. Do zobaczenia!

 

 

sprawdź listę
Filtruj 0

Filtruj

Brak wyników.

Data Science

Chcesz mieć najseksowniejszą pracę XXI wieku? Zarejestruj się na bezpłatny webinar, aby przekonać się, jak wyglądają nasze kursy i w jaki sposób uczymy.

sprawdź

Już wkrótce…

GameDev

W przeciągu ostatniego roku popularność pracy jako Game Developer wzrosła o 7%! Zarejestruj się na bezpłatny webinar i przekonaj się, jak wyglądają nasze kursy oraz w jaki sposób uczymy.

sprawdź

Już wkrótce…

Java

Najbardziej pożądany przez pracodawców i najbardziej rozpowszechniony wśród developerów: język programowania Java jest sercem branży technologicznej, Zarejestruj się na bezpłatny webinar i przekonaj się, jak wyglądają nasze kursy oraz w jaki sposób uczymy.

sprawdź

Już wkrótce…

JavaScript

JavaScript jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się i najbardziej lubianych języków programowania używanych w tworzeniu stron internetowych i nie tylko. Zarejestruj się na bezpłatny webinar i przekonaj się, jak wyglądają nasze kursy oraz w jaki sposób uczymy.

sprawdź

Już wkrótce…

Python

Chcesz współpracować z gigantami technologicznymi lub innowacyjnymi start-upami? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: wszystkie używają języka Python oraz jego bogatego ekosystemu otwartych frameworków i bibliotek. Zarejestruj się na bezpłatny webinar i przekonaj się, jak wyglądają nasze kursy oraz w jaki sposób uczymy.

sprawdź

Już wkrótce…

Tester oprogramowania

Dostrzegasz detale, których nie zauważają inni? Chcesz, aby Twoja praca miała realny wpływ na innych? Dowiesz się jak testować oprogramowanie i znajdować błędy, zanim znajdzie je klient.

sprawdź

Już wkrótce…

UX/UI Design

Nawet najlepsza aplikacja zawiedzie, jeśli nie przywiążesz wagi do jej projektu UX i UI. Stwórz portfolio umiejętności, które z pewnością przydadzą Ci się w przyszłej karierze. Zarejestruj się na bezpłatny webinar i przekonaj się, jak wyglądają nasze kursy oraz w jaki sposób uczymy.

sprawdź

Już wkrótce…

Web Developer

W Internecie spędzamy dzisiaj około 6 h dziennie przeglądając różne strony i portale. Web Developer to ich twórca, który odpowiada za ich poprawne funkcjonowanie. Zarejestruj się na bezpłatny webinar i przekonaj się, jak wyglądają nasze kursy oraz w jaki sposób uczymy.

sprawdź

Już wkrótce…

Co omówimy podczas spotkania?

Program kursu

Poznaj szczegóły naszych kursów i dowiedz się więcej o wszystkich korzyściach, jakie oferujemy. Wybierz technologię, której chcesz zacząć się uczyć.

Wiedza praktyczna

Zobacz, jak zachęcamy do rozwoju praktycznych umiejętności w trakcie kursu.

Sesja pytań i odpowiedzi

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kursu, naszego stylu nauczania i naszych absolwentów.

Poznaj nasze kursy