SDA inIT®

SDA inIT® to nasza autorska metodyka prowadzenia szkoleń, uwzględniająca sposób prowadzenia zajęć przez trenera, intensywność ćwiczeń praktycznych, częstotliwość powtarzania dotychczas przyswojonej wiedzy oraz dedykowane materiały edukacyjne.

Jak wyglądają kursy w trybie zdalnym?

Szkolenia zdalne SDA inIT® to interaktywne zajęcia, podczas których trener jest w kontakcie ze wszystkimi kursantami. Dzięki wykorzystanym rozwiązaniom technologicznym, uczestnicy mogą w każdym momencie zajęć poprosić o pomoc, zadać pytanie
czy skonsultować z trenerem i reszta grupy postępy swojej pracy.

Warsztaty Live

To praktyczne zajęcia zdalne prowadzone na żywo w wirtualnej klasie, w czasie których uczestnik ma kontakt zarówno z trenerem, jak i z całą grupą. W trakcie zajęć trener omawia krok po kroku nowe zagadnienia oraz odpowiada na pytania kursantów.

Sesja treningowa

Zajęcia odbywające się po warsztatach live, podczas których kursant wykonuje otrzymane zadania. W czasie całej sesji trener pozostaje do dyspozycji.

Sesja samodzielna

Czas przeznaczony na samodzielna prace nad materiałem otrzymanym na warsztatach live. Aby ułatwić naukę zapewniamy open room do komunikacji z reszta grupy.

Warsztaty podsumowujące

To kamienie milowe szkolenia, podczas których opracowywane są zagadnienia wybrane przez grupę. Dotyczą one bloku tematycznego,
w ramach którego realizowane są warsztaty podsumowujące.

Masz pytanie?

A może zdecydowałeś się na szkolenie?

Napisz, skontaktujemy się z Tobą!

kontakt