Bezpłatny webinar

Ścieżki kariery w IT
Odkryj je z nami!

Chcesz rozpocząć karierę w IT, ale nadal zastanawiasz się od czego zacząć? Powiemy Ci, jak wykorzystać umiejętności, które już masz, w branży IT!

Nasz specjalista, Jakub Żak, pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie ścieżkę kariery!

Zapisuję się na webinar

Już wkrótce…

Spotkajmy się online

Termin

9 grudnia
20:00

Czas trwania

90 minut

Cena

My zapraszamy! 😉

Miejsce

Dowolne miejsce na świecie (spotkanie LIVE)

Podczas tego webinaru dowiesz się:

  1. Jakie są ścieżki kariery w branży IT?

  2. Jak wybrać tę właściwą, która będzie pasować do Twoich umiejętności, charakteru i stylu życia?

  3. Jak skutecznie wykorzystać swoje wcześniejsze doświadczenie?

  4. Jak odkryć umiejętności, które już posiadasz?

  5. Jakie umiejętności przydadzą się na konkretnym stanowisku IT?

  6. Jaką drogę wybrać, jeśli nie masz doświadczenia?

Kto poprowadzi spotkanie?

Jakub Żak

Swoją przygodę z IT rozpoczął w 2013 roku, gdy po raz pierwszy usłyszał o bitcoinie. A jeśli o bitcoinie to i o programowaniu w blockchain. Od tej pory, Jakub stał się pasjonatem IT. Swoją pasję szybko zamienił w pracę. Z czasem zaczęły się pojawiać firmy, które potrzebowały wprowadzić technologię blockchain do swoich biznesów.

Jakub, swoje pierwsze kroki w IT, stawiał w web developmencie. Z czasem zauważył, że dużo znajomych pyta go o to, jaką drogę w IT wybrać? Web dev, UX/UI, Java, Python? Wybór, na początku, wcale nie jest oczywisty. Dlatego w SDA, Jakub pomaga przyszłym kursantom odpowiedzieć na kluczowe pytanie: którą technologię wybrać?

Już wkrótce…

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli…

Masz dosyć swojej obecnej pracy

Wstajesz do pracy z niechęcią? Na pytanie o Twoją pracę odpowiadasz serią narzekań? Jeśli tak jest, to pora coś z tym zrobić!

Odczuwasz wypalenie zawodowe

Czujesz coraz większe zmęczenie? Masz poczucie, że do pracy chodzisz za karę i z zazdrością patrzysz na znajomych opowiadających o swoich sukcesach? Jeśli tak jest, to pora coś z tym zrobić!

Ciągle za mało zarabiasz

Płace rosną, a Twoja pensja stoi w miejscu? Masz poczucie niesprawiedliwości, bo choć ciężko pracujesz, zarabiasz mniej niż Twoi znajomi? Jeśli tak jest, to pora coś z tym zrobić!

Myślisz o karierze w IT, ale zakładasz, że się do tego nie nadajesz

Zastanawiasz się nad pracą w IT, ale obawiasz się, że to nie dla Ciebie? Pamiętaj, że brak doświadczenia w branży nie jest żadnym problemem!

Chcesz wejść na wyższy poziom swojej kariery

Odważ się i dokonaj z nami zmiany!

Oni już odważyli się zmienić swoje życie

kiedyś administrator danych dziś java develope

Arkadiusz Montsko

„Moja podróż z Software Development Academy zaczęła się od przeszukania googla na temat kursów związanych z Javą. Stwierdziłem: „Zaryzykuję” i wybrałem pakiet „Gwarancja pracy”, który na późniejszym etapie okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwsze wrażenie firmy SDA było rewelacyjne, pracownicy bardzo pomocni, a formalności szybko załatwione. Na zajęciach odczuwałem pełną swobodę i brak stresu, ponieważ panowała świetna atmosfera. Podsumowując z czystym sumienie bardzo polecam wybranie SDA i pakietu „Gwarancja pracy”, ponieważ bardzo szybko rozwinąłem swoje umiejętności i znalazłem pierwszą pracę”.

kiedyś urzędniczka dziś UX designerka

Magda Walnik

„Strach ma wielkie oczy… ale nie wtedy, gdy masz przy sobie Doradcę Kariery SDA. Decyzja o zmianie pracy, gdy ma się na głowie kredyt hipoteczny jest jedną z najtrudniejszych. Gdybym, po zakończonym kursie, nie podjęła współpracy w ramach pakietu Gwarancji Pracy, nie wiedziałabym, jak SKUTECZNIE aplikować do pracy w nowej branży i pewnie zabrakłoby mi motywacji, aby nadal szukać. Dzisiaj jestem spełniającą się UX Designerką, mam wspaniałą pracę pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawy projekt i szansę na sukces. Warto zainwestować te pieniądze, bo rezultat sam Was zaskoczy”.

kiedyś inżynier budownictwa dziś java developer

Kamil Musiałkowski

„W momencie szukania pierwszej pracy w branży IT pracowałem jeszcze u poprzedniego pracodawcy. Decyzja o zakupie pakietu Gwarancja Pracy wynikała z konieczności łączenia aktywnej pracy i poszukiwania nowej. Opieka w ramach gwarancji pracy pozwoliła mi ograniczyć działania do tych, które najlepiej przekładają się na znalezienie pracy. Dodatkowo wiele zadań, realizowanych w ramach pakietu, było dla mnie zupełną nowością i na pewno nie wykonałbym ich bez opieki w ramach pakietu. Ustawiczna, choć i elastyczna współpraca z SDA w ramach Gwarancji Pracy pozwoliła mi znaleźć pracę w branży IT, za co bardzo dziękuję :). “

Odkryj świat IT razem z nami!

Brzmi ciekawie? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Zapisuję się na webinar

Kim jesteśmy

Nazywamy się Software Development Academy. Jesteśmy z Gdyni, czyli najszczęśliwszego miasta w Polsce. Nie, to nie przypadek. ; ) Wierzymy, że szczęściu trzeba czasem pomóc. Lubimy tworzyć wokół siebie przestrzeń, która pozwala nam rosnąć w siłę. Dlatego wybraliśmy branżę przyszłości – IT. Uczymy programowania. Chcemy pomagać naszym kursantom z powodzeniem spełniać swoje marzenia o pracy, która pozwala im żyć tak, jak lubią.