Szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb

Pracujemy z firmami z całej Polski i innych krajów europejskich przy dedykowanych projektach, w których rekrutujemy i szkolimy całe zespoły IT. W ramach projektów dla obecnych pracowników zwiększamy kompetencje programistów, co umożliwia wprowadzanie nowych technologii i procesów w firmie.

Upskilling

Podnoszenie kwalifikacji
Upskilling to projekty szkoleniowe, dzięki którym Twoi pracownicy staną się specjalistami w swojej dziedzinie. Czas i forma realizacji projektu zależy wyłącznie od Ciebie – szkolenie dopasujemy do Waszego planu pracy i wyznaczonych celów.

jak wykonac pierwszy krok juz dzis

Reskilling

Przekwalifikowanie kadry
Chcesz pozyskać nowych klientów i obsługiwać nowe procesy, ale masz za mało programistów o odpowiednich kwalifikacjach? W ramach projektu Reskill dla obecnej kadry pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze na zatrudnianiu i wdrażaniu nowych pracowników i wypełnić lukę kompetencyjną w IT. Dzięki temu nie tylko lepiej wykorzystasz potencjał zespołu, ale i pokażesz pracownikom, że doceniasz ich pracę.

Talent recommendation

Rekrutacja nowego zespołu
Nasze kursy ukończyło już kilka tysięcy absolwentów w Polsce i w innych krajach europejskich. To baza ludzi o wysokich kompetencjach programistycznych, nastawionych na rozwój i poszukujących nowych wyzwań zawodowych. Możemy pomóc Ci dotrzeć do absolwentów konkretnych kursów i znaleźć osoby o dokładnie takich kwalifikacjach, jakich potrzebujesz – w krótszym czasie niż przy standardowych rekrutacjach, ze znacznie większą skutecznością.

Outplacement

Redukcja etatów
Trudne restrukturyzacje, ale i zwolnienia pojedynczych pracowników, mają istotny wpływ na employer branding i morale całej załogi. Usługa Outplacement jest szyta na miarę potrzeb firmy i skali zachodzących procesów redukcji zatrudnienia. Zorganizuj z nami szkolenie dla odchodzących pracowników i daj im realną możliwość wejścia na nową, stabilną ścieżkę zawodową.

IT Crew Delivering

Projekt rekrutacyjno-szkoleniowy
Potrzebujesz pracowników wąsko wyspecjalizowanych w konkretnych językach programowania, frameworkach i technologiach? Profil kandydata jest na tyle unikatowy, że trudno jest znaleźć właściwych kandydatów? Zleć rekrutację SDA!

Znajdziemy właściwych ludzi i przygotujemy praktyczne szkolenia dostosowane do potrzeb Twojej firmy – od A do Z. W ramach projektu dedykowanego IT Crew Delivering:
• zdiagnozujemy potrzeby,
• przygotujemy strategię marketingową i promocję kursu,
• przeprowadzimy kilkuetapową rekrutację,
• przeszkolimy przyszłych pracowników i sprawdzimy, czy są odpowiednio przygotowani do pracy.

Kurs uzupełnimy o szkolenie z wybranych umiejętności miękkich, dostosowanych do specyfiki pracy.

Szkolenia IT Crew Delivering to nie tylko idealne rozwiązanie na zrekrutowanie i zapewnienie gotowych do pracy zespołów, ale także szansa na wzmocnienie wizerunku firmy jako rzetelnego pracodawcy, firmy odpowiedzialnej społecznie lub uzupełnienie dotychczasowych działań wizerunkowych.

Potrzebujesz czegoś więcej? Stworzymy projekt specjalnie dla Ciebie

Pomożemy Ci zidentyfikować, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojej firmy. Zanalizujemy obecną sytuację oraz potrzeby, wspólnie określimy cele strategiczne i sposób ich zrealizowania.

Umów darmowe konsultacje