JavaScript - poziom zaawansowany

Programowanie

ikona programowanie

Szczegóły szkolenia

Forma:

zajęcia warsztatowe z elementami teorii

Czas trwania:

28 godzin, 4 dni

Grupa docelowa:

developerzy

Zapisy:

indywidualnie lub grupowo

Miejsce:

szkolenie organizowane przez SDA w dogodnych lokalizacjach w Polsce lub w siedzibie firmy klienta; możliwa forma zdalna zgodnie z metodologią SDA inIT®

Dla kogo?

Dla osób, które mają opanowany HTML i CSS oraz potrafią już w stopniu podstawowym programować w JavaScript, ale chciałyby wejść na wyższy poziom wiedzy w zakresie JavaSriptu.

Cel szkolenia

Szkolenie umożliwi poznanie zaawansowanych technik programowania w języku JavaScript oraz przybliży najlepsze praktyki jego zastosowania, by tworzyć bardziej przyjazne dla użytkownika i efektowne aplikacje internetowe.

Korzyści dla przedsiębiorstwa

Korzyści dla
przedsiębiorstwa

Szkolenie zwiększy kompetencje uczestników, dając im umiejętności projektowania i wdrażania coraz bardziej zaawansowanych aplikacji internetowych. Może być również krokiem w karierze zawodowej pracowników, którzy chcą stać się specjalistami w danym zakresie. Uczestnicy szkolenia poznają dobre praktyki i najczęściej pojawiające się błędy oraz sposoby ich unikania, co przełoży się na jakość i czas realizacji projektów. Tworzone przez nich aplikację będą bardziej wydajne i odpowiadające najnowszym trendom.

Korzyści dla uczestnika

Korzyści dla
uczestnika

To start w kierunku specjalizacji w tym zakresie. Podczas szkolenia uczestnik zaktualizuje swoją dotychczasowa wiedzę dotyczącą wykorzystania modelu DOM i zgłębi tematykę zaawansowanego programowania obiektowego oraz strukturalnego w języku JavaScript. Pozna również nowości wprowadzane przez ECMA6. Wykorzystując zdobyte umiejętności będzie mógł tworzyć bardziej wydajniejsze aplikacje, dostosowane do coraz bardziej wymagającego i zmiennego rynku.

Pobierz plik - tytuł

Krótka instrukcja co i jak. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem.