Bezpłatny webinar

Utknąłeś zawodowo? Potrzebujesz zmiany?

Dobrze trafiłeś!

Podczas bezpłatnego webinaru nasz ekspert opowie Ci, jak skutecznie zmienić swoje życie zawodowe!

Nie szukaj wymówek! Zacznij działać już dziś!

Zapisuję się na webinar

Zainwestuj 90 minut i dowiedz się jak zmienić swoje życie zawodowe.

Termin

16 grudnia
18:00

Czas trwania

90 minut

Cena

Dzielimy się wiedzą za FREE

Miejsce

Dowolne miejsce na świecie (spotkanie LIVE)

Podczas spotkania:

  1. dowiesz się, dlaczego warto zmienić swoją ścieżkę kariery.

  2. przedstawimy historię tych, którzy podjęli wyzwanie i zmienili swoje życie zawodowe.

  3. poznasz zawody, które są najbardziej TRENDY na rynku pracy.

  4. pokażemy możliwe ścieżki rozwoju w IT.

  5. umiemy w IT i chętnie opowiemy, jak możemy Ci pomóc rozwinąć skrzydła w tej branży!

Już wkrótce…

Przejdź od słów do czynów!
Nasz ekspert będzie do Twojej dyspozycji.

Jakub Żak

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, gdy dowiedziałem się, czym jest Bitcoin. Zdałem sobie sprawę, że za dużo jest walut, wymian, kantorów i problemów z przesyłaniem pieniędzy.

A jeśli Bitcoin to i programowanie w Blockchain. Właśnie tak poznałem całą branżę IT, na czele z programowaniem. Od tej pory jestem pasjonatem IT ciekawym wszelkich technologii. Z czasem zauważyłem, że dużo znajomych pyta mnie, jaką drogę wybrać na start dla siebie w IT.

Dzięki temu, że na mojej drodze pojawiło się SDA mogę na większą skalę pomagać ludziom, przecież nie każdy rodzi się programistą.

Podjąłeś już decyzję i nie chcesz czekać do webinaru?

Wybierz termin i umów się na bezpłatną konsultację z naszym Doradcą Klienta. Podczas spotkania dowiesz się, jaka ścieżka kariery jest dla Ciebie najlepsza i jak wykorzystać swoje umiejętności w branży IT.

Zamawiam konsultację

Oni zmienili swoje życie zawodowe

kiedyś Administrator Danych dziś Junior Java Developer

Arkadiusz Montsko

„Moja podróż z Software Development Academy zaczęła się od przeszukania googla na temat kursów związanych z Javą. Stwierdziłem: „Zaryzykuję” i wybrałem pakiet „Gwarancja pracy”, który na późniejszym etapie okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwsze wrażenie firmy SDA było rewelacyjne, pracownicy bardzo pomocni, a formalności szybko załatwione. Na zajęciach odczuwałem pełną swobodę i brak stresu, ponieważ panowała świetna atmosfera. Podsumowując z czystym sumienie bardzo polecam wybranie SDA i pakietu „Gwarancja pracy”, ponieważ bardzo szybko rozwinąłem swoje umiejętności i znalazłem pierwszą pracę”.

kiedyś Urzędniczka dziś UX Designer

Magda Walnik

„Strach ma wielkie oczy…ale nie wtedy, gdy masz przy sobie Doradcę Kariery SDA. Decyzja o zmianie pracy, gdy ma się na głowie kredyt hipoteczny jest jedną z najtrudniejszych. Gdybym, po zakończonym kursie, nie podjęła współpracy w ramach pakietu Gwarancji Pracy, nie wiedziałabym, jak SKUTECZNIE aplikować do pracy w nowej branży i pewnie zabrakłoby mi motywacji, aby nadal szukać. Dzisiaj jestem spełniającą się UX Designerką, mam wspaniałą pracę pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawy projekt i szansę na sukces. Warto zainwestować te pieniądze, bo rezultat sam Was zaskoczy”.

kiedyś Inżynier Budownictwa dziś Java Developer

Kamil Musiałkowski

„W momencie szukania pierwszej pracy w branży IT pracowałem jeszcze u poprzedniego pracodawcy. Decyzja o zakupie pakietu Gwarancja Pracy wynikała z konieczności łączenia aktywnej pracy i poszukiwania nowej. Opieka w ramach gwarancji pracy pozwoliła mi ograniczyć działania do tych, które najlepiej przekładają się na znalezienie pracy. Dodatkowo wiele zadań, realizowanych w ramach pakietu, było dla mnie zupełną nowością i na pewno nie wykonałbym ich bez opieki w ramach pakietu. Ustawiczna, choć i elastyczna współpraca z SDA w ramach Gwarancji Pracy pozwoliła mi znaleźć pracę w branży IT, za co bardzo dziękuję :). “

Jestem gotowy na zmianę!

zapisuję się na webinar

Kim jesteśmy?

Software Development Academy to największa akademia programowania w Europie, która przygotowuje do rozpoczęcia pracy w IT.

W ciągu 7 lat doświadczenia SDA przeprowadziliśmy wiele szkoleń i kursów z zakresu IT, w których udział wzięło ponad 11 000 kursantów, z powodzeniem realizując swoje marzenia o karierze w branży IT.

Aby realizować swoją misję, stworzyliśmy skuteczny system nauczania, w którym instruktorzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez lata pracy w branży IT, a doradcy HR udzielają wskazówek dotyczących znalezienia pracy po zakończeniu kursu.

Odkryj świat IT!