Jesteśmy po to, aby pomóc Ci rozpocząć podróż po świecie IT

W branży technologicznej może pracować każdy, kto interesuje się IT. Jesteśmy przekonani, że aby zostać developerem, nie potrzeba dyplomu z informatyki.

Ponad 75 wykwalifikowanych koordynatorów monitoruje jakość naszych kursów, ponieważ Twoja opinia i satysfakcja są dla nas ważne.

Zawsze sprawdzamy poziom zadowolenia kursantów w trakcie i po zakończeniu kursu. Mamy cały dział, który zajmuje się wsparciem kariery i doradzaniem uczestnikom naszych kursów, dzięki czemu mamy pewność, że są w stanie wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce.

Kim jesteśmy?

Działamy na rynku od wielu lat. Przez ten czas zbudowaliśmy globalną społeczność, która sięga od Europy po Azję.
Wiemy, jak to jest rozpoczynać karierę w zupełnie nowej dziedzinie. Branża technologiczna poszukuje utalentowanych ludzi i oferuje mnóstwo możliwości. Zaufaj nam. Wiemy, jak to działa.

4.7/5

384 opinie

4.7/5

385 opinie

4.68/5

317 opinii

Pomagamy spełniać Twoje marzenia

Najważniejsi są ludzie

Jesteśmy grupą pasjonatów z wieloletnią praktyką w komercyjnych projektach IT. Nasi instruktorzy są nie tylko teoretykami, ale również prowadzą swoje kursy na podstawie własnych doświadczeń z branży. Kochamy przekazywać wiedzę i pomagać naszym kursantom w rozwoju. Wierzymy, że IT jest dla każdego. Wystarczy znaleźć w sobie odwagę i zrobić pierwszy krok.

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami

Nasi partnerzy