Dowiedz się jak zostać UX/UI Designerem!

Bezpłatna lekcja pokazowa

Nie masz pewności czy praca w IT jest dla Ciebie? Sprawdź się i weź udział w bezpłatnej lekcji pokazowej prowadzonej przez naszego trenera.

sprawdź szczegóły

Już wkrótce…

Poznaj świat UX/UI designu

UI Designer skupia się na projektowaniu interfejsów dla użytkownika, nie tylko tych  wirtualnych, ale także tych przeznaczonych dla pralek, piekarników czy blenderów.  Mają być one przyjemne dla oka, ale przede wszystkim zrozumiałe i wygodne dla końcowego odbiorcy. To zajęcie wymaga umiejętności graficznych, wyczucia estetyki i kreatywności. Z kolei UX Designer odpowiada za projektowanie doświadczeń użytkownika od podstaw oraz dba o to, by obsługa aplikacji była intuicyjna. Jego zadaniem jest zwiększenie zadowolenia klienta poprzez poprawę funkcjonalności użyteczności produktu, który powinien być przede wszystkim łatwy w obsłudze, a także zapewnienie przyjemnej interakcji między odbiorcą a produktem

Dołącz do branży IT bez wychodzenia z domu!

Czas trwania

18:00 – 20:00

Cena

Bezpłatnie

Miejsce

Dowolne miejsce na świecie (spotkanie online)

Szczegóły spotkania:

 1. Wstęp do UX/UI designu

  – Czym jest UX a czym jest UI?

  – Na czym polega codzienna praca UX i UI Designera?

  – Jak wygląda praca w IT od środka?

 2. Więcej o UX/UI designie

  – Czym to jest Design Thinking?

  – Jakich narzędzi używać będąc UX/UI Designerem?

  – Jak walidować swój koncept?

 3. Q&A

  – Czas na Twoje pytania i nasze odpowiedzi!

Dlaczego warto wziąć udział w lekcji demo?

Lekcja demo to 2-godzinne spotkanie, prowadzone przez doświadczonego trenera i eksperta UX/UI, który pokaże Ci jego praktyczną stronę. Odkryj świat designu z naszymi ekspertami! To idealna okazja do zapoznania się z warsztatem trenera i zadania mu nurtujących Cię pytań.

poznasz zastosowanie UX i UI designu

dowiesz się, na czym polega praca UX/UI Designera

poznasz narzędzia, które są niezbędne w codziennej pracy UX/UI Designera

zadasz nurtujące Cię pytania w ramach sesji Q&A

Prowadzący

UI Designer, Frontend Developer, Drone pilot, Bedroom DJ. Po ukończonym bootcampie w SDA rozpoczął pracę w Gdańskim Software House, gdzie rozwinął się jako Frontend Developer, a później UI Designer. Poszukiwacz odpowiedzi na nurtujące Who, What, Why podczas swojej pracy. Uwielba grafikę 3D, animacje i jest zafascynowany możliwościami biblioteki three.js.

Artur Tuchowski UI Designer/Frontend Developer

Ciekawostka

Czy wiesz, że…

LinkedIn umieścił zawód UX jako jedną z 5 najbardziej pożądanych umiejętności w  2020 roku, podczas gdy Glassdoor dodał go do swojej listy 50 najlepszych ofert pracy  do 2021 roku?

Już wkrótce…

Poznaj nasze kursy