Dowiedz się jak zostać Data Science Specialist!

Bezpłatna lekcja pokazowa

Nie masz pewności czy praca w IT jest dla Ciebie? Sprawdź się i weź udział w bezpłatnej lekcji pokazowej prowadzonej przez naszego trenera.

sprawdź szczegóły

Już wkrótce…

Poznaj świat Data Science

Data science to stosunkowo młoda dziedzina w branży IT. Data Scientist to jeden z najbardziej  pożądanych w branży ekspertów IT, który łączy w sobie umiejętności programisty i analityka danych. To także osoba, która kompleksowo podchodzi do analizowanego  zagadnienia: od zrozumienia go poprzez przygotowanie i przetworzenie danych do zbudowania modelu, wizualizacji i stworzenia rekomendacji na podstawie wyniku analizy. Posiada również ogromny wpływ na biznes, zmniejszając tym samym  ryzyko nadużyć finansowych, dostarczając właściwe produkty i personalizujące doświadczenie klienta.

Dołącz do branży IT bez wychodzenia z domu!

Czas trwania

18:00 – 20:00

Cena

Bezpłatnie

Miejsce

Dowolne miejsce na świecie (spotkanie online)

Szczegóły spotkania:

 1. Wstęp do data science

  – Czym jest Data Science?

  – Jak wygląda codzienna praca specjalisty Data Science?

  – W jakich branżach można znaleźć zatrudnienie?

 2. Live coding!

  – Ćwiczenia na żywo!

  – Rola Pythona w dziedzienie Data Science.

  – Próba zbudowania modułu regresyjnego.

 3. Q&A

  –  Czas na Twoje pytania i nasze odpowiedzi!

Dlaczego warto wziąć udział w lekcji demo?

Lekcja demo to 2-godzinne spotkanie, prowadzone przez doświadczonego trenera i programistę, który pokaże Ci praktyczną stronę programowania w języku Java. Odkryj świat programowania z naszymi ekspertami! To idealna okazja do zapoznania się z warsztatem trenera i zadania mu nurtujących Cię pytań.

poznasz zastosowanie Data Science

dowiesz się, na czym polega pracy Data Science Specialist

podejmiesz próbę zbudowania modelu regresyjnego

zadasz nurtujące Cię pytania w ramach sesji Q&A

Prowadzący

Roman jest inżynierem Big Data w SoftServe Polska. Posiada ogromne doświadczenie w Pythonie. Matematyka i uczenie maszynowe to jego hobby. Ukończył Doniecki Narodowy Uniwersytet Techniczny na Ukrainie z tytułem magistra informatyki. Stawia na samodoskonalenie, dlatego studiował również robotykę na Politechnice Warszawskiej oraz matematykę stosowaną na Moskiewskim Instytucie Fizyki i Techniki.

Roman Dryndik Big Data Engineer

Ciekawostka

Czy wiesz, że….

IBM prognozuje, że w ciągu najbliższych lat zapotrzebowanie na data scientists  wzrośnie o 28%, a Netflix to firma data-driven, która opiera swoją usługę  na mechanizmach Data Science? Wystarczy wejść na bloga Netflixa, aby uświadomić sobie skalę tego przedsięwzięcia.

Już wkrótce…

Poznaj nasze kursy